فارس- شهردار اصفهان مطرح كرد: حضور در 200 محله شهر براي افتتاح پروژه ها / بيش از هزار پروژه همچنان در حال فعاليت است
شهردار اصفهان گفت: تقريباً 70 هفته پياپي در 200 محله شهر اصفهان حاضر شديم و طرح هايي را افتتاح و پروژه هايي را كلنگ زني كرديم و در همين مدت جلسات پاسخگويي در مناطق 15 گانه شهر را ادامه داديم.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، مهدي جمالي نژاد ظهر امروز در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته ضمن گراميداشت سالروز آزادگان به كشور اظهار داشت: از اين كه توانستم دو سال در سمت شهرداري خدمت گذار مردم اين شهر ولايت مدار باشم خدا را شاكرم.

وي افزود: اصفهان به صفات مختلفي ناميده شده كه هر كدام كوهي از معنا را در خود جاي داده، عظمت، اصالت و قدمتي كه نشان از تمدن فاخر شيعي دارد اصفهان را شهري متمايز قرار داده است.

شهردار اصفهان ادامه داد: اعتراف مي كنم شأن مردم اين شهر از خدمات انجام شده بالاتر بوده اما سعي كرديم به گونه اي كار كنيم كه مردم شهر طعم شيرين خدمت جهادي در نظام را بچشند و افتخار مي كنيم كه از ابتداي صبح تا نيمه شب تمام قد خدمت كرديم.

جمالي نژاد با اشاره به كاهش فاصله بالا و پايين شهر در توزيع خدمات تاكيد كرد: در طرح ها و پروژه هاي مختلف ارتباطمان را با مردم حفظ كرديم و در يك نمونه استفاده از نظرات اساتيد حوزه و دانشگاه است كه در برنامه 6700 صفحه اي كه نوشته شد از آن بهره گرفتيم.

وي در خصوص فعاليت هاي صورت گرفته عنوان كرد: با كمك مردم فاز سه قطار شهري در حال بهره برداري است و اين طرح كه سال ها به كندي پيش مي رفت در دو سال گذشته سرعت گرفت و بخش هاي از آن در حال ارائه خدمات است.

شهردار اصفهان يكي از موفقيت هاي شهرداري اصفهان را جذب سرمايه گذاري دانست و يادآور شد: در طول يك سال گذشته بالغ بر 2.5 برابر 10 سال گذشته سرمايه گذاري در بخش خصوصي جذب و چند برابر بودجه شهر سرمايه گذاري بخش خصوصي صورت گرفته و همه اين ها در حالي است كه نسبت به ساير كلان شهرها، شهر اصفهان براي سرمايه گذاري محدوديت هايي دارد كه به خودي خود اشتغال زايي به همراه داشته است.

وي اضافه كرد: تقريباً 70 هفته پياپي در 200 محله شهر اصفهان حاضر شديم و طرح هايي را افتتاح و پروژه هايي را كلنگ زني كرديم و در همين مدت جلسات پاسخگويي در مناطق 15 گانه شهر را ادامه داديم.

جمالي نژاد خاطرنشان كرد: بيش از 1000 پروژه در حال فعاليت است كه در هفته هاي آتي به بهره برداري مي رسد؛ در پايان از تمام مسؤولان استان و شهر به ويژهرهنمودهاي آيت الله مظاهري و آيت الله طباطبايي نژاد قدرداني مي كنم و اميدوارم بتوانم تا جان در بدن دارم بتوانم خدمت كنم.

تاریخ:
1396/05/27
تعداد بازدید:
16
كليه حقوق اين سايت متعلق به دكتر مهدي جمالي نژاد مي باشد.
Dr Mehdi Jamalinejad Website. Copyright 2017