بهره برداري از مجموعه پل ها و ميدان استقلال بيست ماه به طول انجاميد
شهردار اصفهان با اشاره به اينكه روزانه 5 تا 6 هزار خودرو از ميدان و پل‌هاي استقلال عبور مي‌كند، گفت: اين طرح در قالب بازده زماني بيست ماهه اجرايي شد.

مهدي جمالي نژاد در حاشيه افتتاح پروژه مجموعه پل ها و ميدان استقلال اظهاركرد: اين ابرپروژه شامل هشت پل است كه پل ششم آن براي اولين بار در اصفهان با تكنولوژي خاصي انجام شد.

شهردار اصفهان ادامه داد: پيش بيني شده بود حدود يك سال براي جابجايي اين تاسيسات زمان برده شود و جانمايي جديد براي آن در نظرگرفته شود كه در اين راستا دستگاههاي مختلف همكاري كردند و كل پروژه در يك بازه زماني بيست ماهه به اتمام رسيد.

 وي اظهاركرد: مجموعه پل ها و ميدان استقلال يك ابرپروژه است كه بيش از 200 ميليارد تومان به همراه اجراي درايگاه ورودي براي آن هزينه شده است.

جمالي نژاد خاطرنشان كرد: با استفاده از طراح مجرب  ساماندهي 11 ورودي شهر طراحي شد كه ساماندهي 4 ورودي در اولويت قرار گرفت.

وي اظهاركرد: 2 ورودي شهر اصفهان شامل ورودي استقلال و اشكاوند ساماندهي شد و درايگاه تشريفات نيز از فرودگاه به سمت اصفهان انجام خواهد شد كه طراحي آن نيز به اتمام رسيده و طراحي بسيار زيبايي دارد كه طي 2 الي 3 هفته آينده كلنگ زني خواهد شد.

وي ادامه داد: ورودي چهارم نيز از سمت شيراز به اصفهان خواهد بود كه ساماندهي آن در دستور كار است.

شهردار اظهار كرد:  هزينه اجرايي اين پروژه در حدود 90 ميليارد تومان و براي جابجايي تاسيسات بيش از 20 ميليارد تومان هزينه شد.

جمالي نژاد يادآور شد:  اين پروژه مفتخر به دريافت جايزه جهاني سومين دوره خشت طلايي در سال 2016 شد.

تاریخ:
1396/05/29
تعداد بازدید:
11
كليه حقوق اين سايت متعلق به دكتر مهدي جمالي نژاد مي باشد.
Dr Mehdi Jamalinejad Website. Copyright 2017